Piąte Spotkanie Online Partnerów Projektu Far Beyond The Barriers

Piąte Spotkanie Online Partnerów Projektu Far Beyond The Barriers Dnia 31.03.2023 odbyło się kolejne spotkanie online z naszymi partnerami: Asociatia Edulifelong, Sayeg Derneği, Young Initiative Education, Youth and Sports Club Association-GENÇ Girişim oraz Publiczną Szkołą Podstawową nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku w ramach projektu Far Beyond the Barriers programu Erasmus+! Podczas spotkania rozmawialiśmy o rezultatach projektu R1- Poradniku tworzenia klasy integracyjnej oraz R2- Kursie online pt: "Przełamywanie barier w edukacji włączającej" oraz o pracy, którą wykonaliśmy do tej pory.

Partner z Rumunii przedstawił sposób działania, funkcje techniczne kursu online. Nasz zespół projektowy ma na celu wspieranie uczniów z trudnościami w uczeniu się i specjalnymi potrzebami oraz tworzenie pozytywnej zmiany w edukacji włączającej. Kampania "Social Act" prowadzona przez Genç Girişim pomoże osiągnąć cele projektu. Ostatnim punktem spotkania było omówienie działań dotyczących podsumowania pierwszego roku współpracy i przygotowania raportu okresowego. Informacje o projekcie można przeczytać na stronie projektu https://www.farbeyondthebarriers.com/