Nowatorskie lekcje!!!

Nasz zespół w projekcie FCL-Future Classrooms' Leadership opracował obszerną kolekcję scenariuszy lekcji dla różnych przedmiotów i poziomów klas.

Scenariusze lekcji są częścią działań projektowych związanych z tworzeniem rezultatu projektu "Przewodnika Klas Przyszłości". Lekcje oparte są na uczeniu się metodą projektu z podejściem transdyscyplinarnym, wykorzystując krytyczne myślenie oraz współdziałanie. Działania uczniów w ramach lekcji rozwijają ich umiejętności informatyczne poprzez wykorzystanie Internetu, okularów VR ,drukarki 3D, tabletów, tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnych.

Scenariusze lekcji są tworzone przez doświadczonych pedagogów i zaprojektowane tak, aby angażować i stawiać wyzwania uczniom, jednocześnie spełniając wymierne cele dydaktyczne. Dodatkowo, są one w pełni dostosowywane do potrzeb Klas Przyszłości o podejściu multidyscyplinarnym.

Scenariusze lekcji można znaleźć na stronie projektu https://fcl-erasmus.eu/2023/02/28/lessons-plan-repository/